Powiększanie biustu z pomocą implantów

Wiele kobiet cierpi z powodu wielkości swojego biustu, niejednokrotnie zbyt mały biust ma ogromny wpływ na życie kobiet, czują się mało atrakcyjne często nawet niedowartościowane co wpływa również na ich samoocenę. Ubytek w objętości piersi kobiet jest spowodowany wieloma czynnikami, najczęściej pojawia się on po porodzie oraz karmieniu piersią, ale u niektórych kobiet pojawia się on już w okresie dojrzewania. Na zabieg powiększania piersi kobiety decydują się najczęściej ze względów estetycznych ale może on być również zastosowany w celu rekonstrukcji piersi po mastektomii.

Każda kobieta która cierpi z powodu swoich piersi może się dziś zdecydować na zabieg powiększenia ich za pomocą implantów, jest to zabieg ogólnie dostępny i tak naprawdę moze go wykonać w zasadzie każda kobieta. Podczas badań i pierwszego wywiadu z chirurgiem może okazać się że istniej a jakieś przeciwwskazania jednak są to rzadkie przypadki. Z uwagi na to że zabieg powiększania piersi stał się jednym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny plastycznej, możemy wykonać go w wielu klinikach w Polsce. Jeżeli pacjentka zdecyduje się na zabieg powiększania piersi, a miejscem które uzna za najlepsze dla siebie będzie Warszawa powinna liczyć się z kosztem oscylującym w granicach  tysięcy. Dla większości kobiet jest to kwota na którą mogą sobie pozwolić dlatego też coraz więcej kobiet decyduje się na taki zabieg, tylko po to aby poprawić swoje samopoczucie i nabrać pewności siebie.

Efekty zabiegu

Tak naprawdę kobieta decydując się na zabieg powiększania piersi może liczyć się z tym że efekty będą widoczne już zaraz po zabiegu. Przez pierwsze dni mogą jednak pojawiać się obrzęki, ból siniaki oraz uczucie napięcia piersi. Jednak jest to etap przejściowy i jest to naturalna kwestia operacji, która ustępuje po kilku dniach. Z czasem mniej widoczne staną się również blizny powstałe na skutek operacji, warto jednak zadbać o nie oraz o regularną pielęgnacje miejsc w których miało miejsce cięcie.  Wiele kobiet podczas pierwszej wizyty w gabinecie chirurga plastycznego zadaje pytanie na jak długo wystarczy taki implant.. Otóż obecnie stosowane implanty piersi posiadają dożywotnią gwarancję, co oznacza, że przy braku uszkodzenia mechanicznego nie jest konieczna ich wymiana. Jednak wraz z upływem czasu może dojść do zmiany kształtu piersi, może ono mieć miejsce również na skutek starzenia się organizmu zmian hormonalnych bądź karmienia piersią.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dr. Konrad Kochan – Powiększanie piersi Warszawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here